Tilbake til alle rapporter

Skilt som er knekt. Er sansynlegvis plogen i vinter.

Rapportert anonymt 17:26, mandag 13 mai 2019

Sendt til Bærum og Akershus 3 minutter senere

Skilt som er knekt. Er sansynlegvis plogen i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Framleis knekt.

    Publisert anonymt 19:58, tirsdag 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:12, mandag 10 juni 2019

  • Skiltet er reparert i dag, takker👍

    Publisert anonymt 09:24, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter