Tilbake til alle rapporter

Gate lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole andre 19:38, mandag 13 mai 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hei. Nå er det mangen unger i Vassbrekka. Å det er kun et gate lys. Det burde vere flere dårlig lys i den så e der å det er mørkt andre plasser i vegen. Det er skummelt bilane ser ikkje vist det kommer ein unge ut i vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:10, tirsdag 11 juni 2019

  • Har prøvd i to år å sende in men ingen svar..

    Å kommunen har grøfta vegen opp å den begynner å sige ut.

    Sendt inn av Ole andre 19:10, tirsdag 11 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, tirsdag 9 juli 2019

  • Ingen ting

    Sendt inn av Ole andre 19:57, tirsdag 9 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:56, onsdag 7 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:29, onsdag 4 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:12, torsdag 3 oktober 2019

  • Får ikkje noe svar.......

    Sendt inn av Ole andre 11:12, torsdag 3 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:43, mandag 4 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter