Tilbake til alle rapporter

Pga manglende drenering flyter det leire utover veien, og grøften tettes.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Idun Hesenget Larsen 20:19, mandag 13 mai 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Ved regnvær og snedmelting fosser det vann/leire utover veien. Grøfta på oversiden er full av leire, og snart er hele veien bare leire.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:28, mandag 10 juni 2019

  • Kommunen kom ett par dager etterpå og høvlet veien, men det er ikke gjort noe med grøften, stikkrennene.

    Sendt inn av Idun Hesenget Larsen 20:28, mandag 10 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter