Tilbake til alle rapporter

Kantstener/ armering bak kantstender ligger rotete i grøfta ved gangvei ved krysset.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Vivi Storstein 20:39, mandag 13 mai 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ved gangveien langsmed brynsveien (mot lupinveien) er kantstenene revet opp. Det ser også ut som om armering (jernstang) som ligger bak kantstenene er flyttet ut av posisjon. Kantstene langsmed gangveien på andre siden av krysset (mot toppåsveien) er også dratt ut av posisjon. Mulig måkebil som har gjort i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, mandag 10 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter