Tilbake til alle rapporter

Støypekanten har begynt å gje etter og er nesten komt ned på asfalthøgde

Rapportert anonymt 21:34, mandag 13 mai 2019

Sendt til Stryn og Sogn og Fjordane 1 minutt senere

Støypekanten har sege ut og ned. Fare for å kjøre utafor! Bare så vidt den er høgare enn veibane!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, mandag 10 juni 2019

  • Synst det er dårlig at dere ikkje kan ta saken videre sjølve.. om å gjøre å ikkje gjøre meir enn akkurat det dere må.. skylde på andre også sleppe å tenke på det.. når det kjem inn saker som høyrer til andre etater men er i Stryn kommune så er det vel like enkelt for dere å videresende det tim dei som skal ha det?? Skuffa..

    Publisert anonymt 22:15, mandag 10 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter