Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig vei fra Sørborgen skole til rundkjørin på nyveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kjell 09:25, tirsdag 14 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 4 minutter senere

Denne strekningen er direkte trafikkfarlig da veistandarden er elendig, og det har den vært i lang tid. Asfalten er hullete og lange sprekker både på tvers og langs veien. Når en kjører strekningen så er man alt for mye opptatt av ikke å kjøre ned i huller - dette er en trafikkfarlig strekning!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:07, tirsdag 11 juni 2019

  • Det har blitt klatret litt i noen huller med denne veistrekningen er fortsatt trafikkfarlig det kjøres midt i veien og noen steder i feil kjørebane for å unngå huller og store fordypninger.

    Sendt inn av Kjell 11:07, tirsdag 11 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter