Tilbake til alle rapporter

Stort hull, på kant. Som «spiser» seg utover. Asfalt har løsnet, og hullet forverrer seg. Biler dumper nedi hver dag, for å komme rundt en sving. Dette er veldig uheldig og gjør skaden større. Dette har blitt et problemet og bør fikses raskt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Camillah Kløv Dahl 20:27, tirsdag 14 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 2 minutter senere

Sender på vegne av styret i sameiet.

Hull på kant i vei, som stadig forverres. Biler dumper nedi flere ganger daglig for å komme rundt en sving til oppkjørsel. Dette er veldig uheldig. Og gjør hullet større. Asfalt skrelles av og hullet «spises» utover.

Kan dette gjøres noe med snarest? Før det skader biler og blir verre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter