Tilbake til alle rapporter

Gatelys dekkes helt av høye trær. Kommunens område.

Rapportert i kategorien Gatelys av Thore Ellefsen 22:19, tirsdag 14 mai 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys skjules helt av trær, etter at trærne ble grønne. Kommunen bør beskjære, da de er grunneier der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:26, tirsdag 11 juni 2019

  • Det ble fikset omgående.

    Sendt inn av Thore Ellefsen 22:26, tirsdag 11 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:55, tirsdag 9 juli 2019

  • Ikke fikset ennå. Det er flere hindringer for trafikken i dette området. Jeg ber kommunen sjekke selv...

    Sendt inn av Thore Ellefsen 22:55, tirsdag 9 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter