Tilbake til alle rapporter

Gangvei / stikk ei mangler feiing

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Sigurd 14:00, onsdag 15 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

Feiebilen "glemte" denne delen av gata, ved sist feiing

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:41, onsdag 12 juni 2019

  • Feriebil har vært og fikset

    Sendt inn av Sigurd 20:53, onsdag 10 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter