Tilbake til alle rapporter

Busstopp, med kantstopp, rett foran fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av GW 16:03, onsdag 15 mai 2019

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Møllendalsveien busstopp uten busslomme fører til at busser stopper rett foran fotgjengerovergang. Selv ved forbikjøring av buss i meget lav fart er fotgjengerovergang uoversiiktlig. Når man velger kantstopp, bør man da flytte/fjerne fotgjengerovergang like foran bak busstopp? Av sikkerhetsmessige grunner. Av samme grunn som parkering inntil fotgjengerovergang er forbudt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Sendt inn av GW 18:07, onsdag 15 mai 2019

  • Fikset

    Sendt inn av GW 18:07, onsdag 15 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter