Tilbake til alle rapporter

Mangler lyspære i lyktestolpe utenfor hagen til Reinert Svendsensgate 39, Hamar

Rapportert i kategorien Gatelys av Magnus L Andersen 08:22, torsdag 16 mai 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Lyktestolpen har vært uten lys i 3 mnd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Bekrefter at meldingen din er mottatt

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 11:35, tirsdag 28 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Magnus L Andersen 23:00, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter