Tilbake til alle rapporter

Galelys bak Falken / Vassmyrveien virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Nermin Huskovic 12:15, torsdag 16 mai 2019

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gatelys på begynnelsen av Vasmierveien (bak Falken) virker ikke i flere dager. Mvh. Nermin

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja, problemet er løst, men det tok lang tid.

    Sendt inn av Nermin Huskovic 12:34, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter