Tilbake til alle rapporter

Lyset for bilene blir aldri rødt slik at gående aldri får grønt lys

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 13:22, torsdag 16 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Gående kommer ikke over gaten her fordi lyset for bilene aldri skifter til rødt. Dette er ved utgangen til Magasinet, mot elven.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:21, torsdag 13 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter