Tilbake til alle rapporter

Gjennomført skrivefeil på Skjerva-skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Christervaagan@gmail.com 09:17, lørdag 18 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Er turist i byen deres et par måneder og har blitt godt kjent her. Er veldig imponert over hvor vakkert dere har det her. På Skjerva står et flott skilt /kart som viser oversikt over sandvolleyball-baner og området rundt. Dette ser nytt og flott ut, men inneholder flere skrivefeil! Ballpill, badefåte, badestrad og søppel dunk er direkte flaut. Tenkte bare jeg skulle nevne det. Ellers, som nevnt, en herlig by. Ha en god dag!

Med vennlig hilsen Christer Vaagan

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for rapporten. Vi har nok ikke noen god forklaring på hvorfor det er blitt slik, men vi tar sikte på å få rettet opp i dette. Korrekt språk er viktig, også for oss.

    Ha en god dag!

    Sendt inn av Kristiansund kommune 08:17, mandag 20 mai 2019

  • Utbedret.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 08:58, torsdag 18 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter