Tilbake til alle rapporter

Feiing av gater utenfor sentrum av Kirkenes

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 09:56, mandag 20 mai 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gatene i sentrum feies nå for muligens 5-6. gang i år. Finnes det noe plan for feiing av gatene/veiene hvor det fortsatt ligger masse strøsand? Eksempelvis Langørveien, fortauene rundt skolen (Presteveien/Parkveien), gang- og sykkelstien mellom pumphuset og sykehuset - og det finnes sikkert flere strekninger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Langørveien er ihvertfall feid nå.

    Sendt inn av Roy Hojem 08:27, fredag 31 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter