Tilbake til alle rapporter

To stk gatelys defekt/blinker

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Danielsen 23:52, mandag 20 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 2 minutter senere

To gatelys langs gangveien bak Rådmann Friisvei 18 og 20 er enten helt defekt eller blinker av og på. Et gatelys i bunn av Rådmann Friisvei ved nr 4 er også defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, takk for henvendelsen. Den er oversendt nettpartner for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:32, tirsdag 21 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:21, tirsdag 18 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:56, tirsdag 16 juli 2019

  • Ingenting har blitt gjort. To lyktestolper som fortsatt står mørklagt utenfor huset vårt.

    Sendt inn av Rune Danielsen 11:56, tirsdag 16 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:40, tirsdag 13 august 2019

  • Elendig av kommunen

    Sendt inn av Rune Danielsen 13:40, tirsdag 13 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:04, tirsdag 10 september 2019

  • Fungerer ikke - ikke blitt fikset

    Sendt inn av Rune Danielsen 15:04, tirsdag 10 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter