Tilbake til alle rapporter

Skilt med gatenavn Fjellheimveien mangler

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:14, tirsdag 21 mai 2019

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Skiltet som viser gatenavnet på Fjellheimveien har vært borte lenge, vet det graves og bygges her men likevel burde veien vært skiltet og skiltet satt opp midlertidig på motsatt side. Så tilfeldigvis at skiltet med Fjellheimveien ligger slengt sammen med noe skrot i enden av Strandvågen byggefeltet. Ca på marka mellom siste av de nye husene i lysoransje & de gamle husene m adr Ryggveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:58, tirsdag 18 juni 2019, markert som fikset

  • N

    Publisert anonymt 22:24, tirsdag 18 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter