Tilbake til alle rapporter

Hekk/vegetasjon langt inn på fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:29, tirsdag 21 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Hekken har her vokst seg langt utover muren og tatt over en stor del av et allerede smalt fortau. Dersom to barnevogner møtes her, må den ene gå ut i Stenliveien for at de skal kunne passere hverandre. Må trimmes kraftig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er flere hull i Stenliveien, 1784 Halden.

    Sendt inn av Bjørn Herberth Olsen 13:21, fredag 7 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:18, torsdag 20 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter