Tilbake til alle rapporter

Flere store hull og asfaltklumper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:54, tirsdag 21 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Birkenes 1 minutt senere

Flere store hull i veien fra riksveien og opp forbi Natveitåsen barnehage. Også store klumper med asfalt og grus liggende i kanten mot fortauet. Hullene har vært der i flere måneder, og det har vært gjort asfaltarbeide på veien uten at disse hullene har blitt fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:10, onsdag 19 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter