Tilbake til alle rapporter

Stor dump i promenaden under E6-brua

Rapportert i kategorien Sykkelveier av nele.griet.verhoeve@verdal.kommune.no 21:55, tirsdag 21 mai 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Under E6 brua er det et stort søkk i veien, der det går et rør under bakken. Det er ingen problem for forgjengere, men det er det for syklister. Det er nedoverbakke fra begge sider og en stor dump i promenaden gjør at det blir vanskelig å holde balansen. Promenaden/sykkelforhold under E6-brua over Verdalselva bør forbedres, der det er mange syklister, også skolebarn som bruker den. Mvh

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter