Tilbake til alle rapporter

Manglende merking fotgjengerfelt

Rapportert anonymt 12:13, onsdag 22 mai 2019

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Etter at ny asfalt ble lagt i 2018,mangler det merking i veibanen for fotgjengerfelt. Skilt er oppe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:35, onsdag 19 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:08, onsdag 17 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter