Tilbake til alle rapporter

Eg bur i Kyrre grepps gate 25 fram for garasjen er det eit dreneringshull som manglar rist.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Leenah Alaarab 09:59, torsdag 23 mai 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Dette problemet har vart i ei veke siden, og det er veldig farlig for alle gåande både barn, gamle. Dette problemet må reparerast fort. Med vennleg helsing Leenah Alaarab

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter