Tilbake til alle rapporter

Stort støvproblem fra vei.

Publisert av Jannina Hansen 15:48, fredag 24 mai 2019

Sendt til Nordland og Andøy 2 minutter senere

Støv fra veien som kommer rett mot huset vårt hver gang en bil kjører forbi.Etter veien ble bygd opp for mange år siden får vi alt av støv rett inn mot hus og biler. Med en niåring med astma er ikke dette et trivelig problem. Vi kan ikke ha vinduer eller dører åpne, da støver huset ned innvendig også. Håper det iallefall kan saltes slik at det roer seg litt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette gjelder en fylkesvei. Rette adressat er Statens vegvesen.

    Sendt inn av Stein Andreassen 14:35, mandag 27 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter