Tilbake til alle rapporter

Dypt hull midt i veien ved innkjørsel til Kjempeholen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Monica Polden 22:26, søndag 26 mai 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Har vært hull her i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:30, søndag 23 juni 2019

  • Det er lagt asfalt, men bare i ca 1/3 av hullet, så det fortsatt et hull og ikke hjulpet stort.

    Sendt inn av Monica Polden 23:30, søndag 23 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter