Tilbake til alle rapporter

Andenes skiltet har stått feil vei i noen måneder

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Ørjan Vøllestad 10:30, mandag 27 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Andøy 5 minutter senere

Andenes skiltet har stått feil vei i noen måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rette adressat er Statens Vegvesen

    Sendt inn av Stein Andreassen 14:33, mandag 27 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter