Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt med husnr til 770,772,774 og 776

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:35, mandag 27 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 5 minutter senere

Skiltet har aldri vært ordentlig montert og har falt ned flere ganger. Fundamentet må støpes ordentlig fast og kan ikke bare settes ned i løs jord slik det har vært før. Skiltet ligger sist vi så det ved brun garasje bak busstopp nord for der skiltet skal stå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter