Tilbake til alle rapporter

Fei gata vår

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 12:29, tirsdag 28 mai 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mye grus etter vinteren som alle andre steder. Vi skulle gjerne fått vår gate feid nå :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:28, tirsdag 25 juni 2019, markert som fikset

  • Mangler gatelys. Stolpe utenfor nr 11/13 er mørk.

    Sendt inn av Runar Kristiansen 07:22, mandag 30 september 2019

  • Mangler nå lys i to stolper ved nr 11/ 13

    Sendt inn av runakri@online.no 04:44, mandag 7 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter