Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt, med tomrom under asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hege Ananiassen 15:56, tirsdag 28 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Er blitt hull i asfalten, større tomrom under selve asfalten. Skummelt om en bil kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig raskt fikset 👍

    Sendt inn av Hege Ananiassen 20:37, tirsdag 25 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter