Tilbake til alle rapporter

Bom mangler på gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Oddbjørn Gjermo 16:13, tirsdag 28 mai 2019

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I vinter ble den ene av de to bommene på gangveien ned mot Mellomåsen BHG kjørt i stykker og fjernet. Bommen er fremdeles fjernet, kun en av to bommer er da i drift. I går var det en nestenulykke, da et barn på sparkesykkel var på vei i full fart ut over veien og det kom en bil. Hadde begge bommene vært satt opp mener jeg dette kunne ha vært unngått, da barnet måtte ha bremset for å komme mellom bommene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vil også gjøre oppmerksom på denne saken. Håper på snarlig oppdatering av hensyn til barnas sikkerhet på vei til barnehage og skole.

    Sendt inn av linntae@gmail.com 12:04, mandag 3 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Oddbjørn Gjermo 18:48, tirsdag 25 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter