Tilbake til alle rapporter

Feilmerking av vikeplikt i kryss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Torfinn Løvås 19:00, tirsdag 28 mai 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

I 2018 ble kryssene E6 / Hans Weggersvei, Fyllingsveien og Kaiveien frimerker med vikeplikt. Etter noen dager ble feilmerking overmalt. Men nå er overmalingen slitt vekk, og det kan føre til trafikkfarlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:14, torsdag 27 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torfinn Løvås 00:51, fredag 26 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter