Tilbake til alle rapporter

Skadet busk/tre bes fjernet - og ikke erstattet grunnet trafikkforhold

Rapportert i kategorien Trær anonymt 22:28, torsdag 30 mai 2019

Sendt til Hamar 2 minutter senere

Busk/tre på trekantplen ved innkjøring Solplassvegen fra Vognvegen er revet opp med rota ved brøyting i vinter og er skadet. Denne begrenser også utsyn ved innkjøring på Vognvegen, og bes fjernet (ikke erstattet med ny plante men såes plen)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for melding. Vi skal se på saken

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:30, fredag 31 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:41, torsdag 27 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter