Tilbake til alle rapporter

Feiing av gang- og sykkelsti

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 08:33, fredag 31 mai 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det ligger fortsatt store mengder av vinterens strøsand på gang- og sykkelstien mellom Grenselandmuseet og Kirkenes Sykehus. Tipper dette er ubehagelig for en del rulleskibrukere, syklister og hundeluftere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feid nå, og vips så ble det mye behageligere for de aller fleste brukere av gangstien!

    Sendt inn av Roy Hojem 12:14, søndag 2 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter