Tilbake til alle rapporter

Store hull i fortauene

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:56, tirsdag 11 juni 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Flere store hull på fortauene i denne gaten. Slik har denne gaten vært siden jeg flyttet til Oppsal for snart fire år siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter