Tilbake til alle rapporter

Vridd trafikklys

Rapportert i kategorien Trafikklys av Arne Midtun 10:53, fredag 31 mai 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Lyset for bilene som kommer nordfra til fotgjengerfeltet er vridd 90 grader. Og skjermen til grønn-lyset er løsnet/bøyet opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset i dag 3/6!

    Sendt inn av Arne Midtun 22:17, mandag 3 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter