Tilbake til alle rapporter

Trafikklys ute av stilling

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 15:55, lørdag 1 juni 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Trafikklys ute av stilling. Problematisk for bilister som kommer ned fra Fiolsvingen å se om det er grønt for fotgjengere som krysser Torbjørn Bratts veg eller ikke. Kan skape trafikkfarlige situasjoner med bil mot fotgjenger. Trafikklys for bilister også delvis ute av stilling og bør rettes samtidig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter