Tilbake til alle rapporter

Skilt ligger nede.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:44, lørdag 1 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Skilt ligger nede. Ser ut som det har blitt prøvd støttet opp med steiner. Til ingen nytte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:09, mandag 3 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter