Tilbake til alle rapporter

Delvis ødelagt kumlokk - Barn kan sette foten nedi et hull

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Magne 23:16, søndag 2 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 4 minutter senere

Et kumlokk på steder er skadet. Kumlokket er av typen som har "riller" av jern/stål. To av disse har røket slik at det er et hull i kumlokket som barn og dyr kan sette foten nedi og få ondt :-) Bør fikses. Bilde kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter