Tilbake til alle rapporter

Hekk henger 1m ut i veibanen

Rapportert i kategorien Park/landskap av Kjell Ove Nygaard 22:22, mandag 3 juni 2019

Sendt til Flekkefjord 3 minutter senere

På toppen av kråketona er det ikke fortau og vei er veldig smal her. Nå henger det en hekk 1m ut i veibanen og det oppstår farlige sittasjoner her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kjell Ove Nygaard 07:39, tirsdag 2 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter