Tilbake til alle rapporter

Gelenderet av tre mellom fontenen og parken på Alexander Kiellands plass trenger vedlikehold igjen, og en bit av det er borte.

Rapportert i kategorien Park/landskap av Bjørnodd Haave 00:52, tirsdag 4 juni 2019

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Dette påpekte jeg for noen år siden, og kommunen gjorde et veldig fint vedlikeholdsarbeid. Men nå trenger gelenderet en ny omgang, og biten som er borte må erstattes. Eventuelt må hele gelenderet byttes ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:45, mandag 8 juli 2019

  • Jeg har fått beskjed per e-post om at det vil bli fikset av ungdom i sommerjobb i løpet av sommeren.

    Sendt inn av Bjørnodd Haave 21:45, mandag 8 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:34, tirsdag 6 august 2019

  • De har svart at ungdom med feriejobb jeg skal gjøre det, men det er ikke blitt gjort ennå.

    Sendt inn av Bjørnodd Haave 11:34, tirsdag 6 august 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørnodd Haave 00:00, onsdag 4 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter