Tilbake til alle rapporter

Gaten må feies

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Linn Bach Wikan 09:20, tirsdag 4 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Store mengder sand på fortau og langs veibanen. Forstøver ned forretningene langs veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • De var allerede på plass morgenen etter. Suveren oppfølging! Tusen takk!

    Sendt inn av Linn Bach Wikan 08:39, onsdag 5 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter