Tilbake til alle rapporter

Nedslitt fartsdump i forbindelse med gangfelt rett etter sving.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Hege Solberg 20:36, tirsdag 4 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 4 minutter senere

Gangfelt og nedslitt fartsdump rett etter sving. Bilister kommer i stor fart, og gangfeltet kommer brått på. Det bør komme et skilt i forkant av gangfeltet som gjør bilistene oppmerksom på at det kommer. I tillegg bør fartsdumpen utbedres så den har en hensikt. Dette er skoleveien til alle barna i Dalsvingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter