Tilbake til alle rapporter

Ujevn skjøt i asfalt ved busstoppet ved siden av Witro bil

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thor-André Hanssen 13:04, torsdag 6 juni 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

I over 10 år har man kjørt over ujevn skjøt i asfalt ved busstoppet ved siden av Witro bil. Dumper i hjulspor er blitt dype over tid og det smeller når man passerer, man merker dette godt i buss også. Tusenvis av passeringer for fastboende i Fossegrenda, ødelegger kjøretøy. Farlige situasjoner oppstår ofte, da enkelte svinger utenom dumper for å skåne bilen. Håper dette snart kan utbedres. Mange er frustrert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter