Tilbake til alle rapporter

Sluk fullt av sand. igjen.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Svein 17:30, torsdag 6 juni 2019

Sendt til Kongsberg 5 minutter senere

Sluket er tett. Fylles opp med blader. Og sand fra Heggebakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sluket er renset for sand.

    Publisert anonymt 18:45, tirsdag 11 juni 2019, markert som fikset

  • Sluk fullt av sand. Igjen.

    Publisert anonymt 21:00, fredag 30 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter