Tilbake til alle rapporter

Glassbråt i Gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 09:17, fredag 7 juni 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Glassbråt i Gang/sykkelvei, trolig som følge av kantlklipping. En glassflaske har knust og spredt mye glass i Gang/sykkelvei.

Omtrentlige GPS-koordinater: 60.335994,5.271336

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Glasset er i stor grad vekk. Usikker om det er kostet eller om det er andre grunner til at det gradvis har blitt borte.

    Publisert anonymt 16:59, tirsdag 16 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter