Tilbake til alle rapporter

Dypt/bredt hull på fortau ,nærhet til sluk

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Marit Engebretsen 19:14, søndag 9 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden mindre enn et minutt senere

Hull i fortau nær sluk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:36, søndag 7 juli 2019

  • Problemet er ikke fikset !

    Hvorfor kommer spørreskjemaet på engelsk 🤔

    Sendt inn av Marit Engebretsen 19:36, søndag 7 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, søndag 4 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:27, søndag 1 september 2019

  • Problemet er fortsatt ikke løst etter 3 måneder 🤔

    Sendt inn av Marit Engebretsen 20:27, søndag 1 september 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Marit Engebretsen 17:42, mandag 30 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter