Tilbake til alle rapporter

Seng og juletre

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 23:50, mandag 10 juni 2019

Sendt til Oslo 5 minutter senere

Her ligger det en gammel seng og en juletre på parkeringsplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:16, tirsdag 9 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:32, fredag 23 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:02, fredag 20 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:46, søndag 20 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:32, torsdag 21 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter