Tilbake til alle rapporter

Lysregulert overgang usynkron øst-vest

Rapportert i kategorien Gatelys av helle_refseth@hotmail.com 09:55, onsdag 12 juni 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Lysregulert fotjengerovergang hvor det ikke skifter til grønn mann fordi lyset ikke skifter samtidig øst-vest. Det er rødt lys for biltrafikk østover når det lyser grønt vestover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Trafikklyset over bunnpris i kongens gate 49 plinger i et kjør opptil flere ganger på et minutt. Selv når det ikke er noen der. Det går av seg selv og ødelegger nattesøvnen!

    Sendt inn av Henriette Jacobsen 01:52, mandag 12 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter