Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler på kommunal vei langs Kleivtunet 8.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Atle Torvik Kristiansen 11:03, lørdag 15 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Asfalten mangler i ca 1,5 m belte på kommunal vei langs Kleivtunet 8 4643 Søgne. Asfalten har manglet i flere år og før vi flyttet inn. Naboer vet ikke når asfalten ble fjernet og hvorfor, men det var problemer med fryste avløpsrør i gata for flere år siden. Trolig har kommunen gravd vekk asfalten da.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter