Tilbake til alle rapporter

Helling i fortauet som forårsaker stor vanndam rett foran inngangsdøra

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:09, søndag 16 juni 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Helling i fortauet som forårsaker vanndam/is på vinteren rett foran trappa til inngangsdøra til huset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble oppringt av en hyggelig ansatt i Halden Kommune som skulle sjekke problemet. Jeg bor ikke der selv så vet ikke hva som er blitt gjort.

    Publisert anonymt 15:13, søndag 14 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter