Tilbake til alle rapporter

Sluk i Bærumsveien og i gang/sykkelsti.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Rune Gokstad 12:39, mandag 17 juni 2019

Sendt til Bærum mindre enn et minutt senere

Slukene i Bærumsveien (Jardumpa) og på gang/sykkelveien, ligger ikke på det laveste punktetet. Vann i veien sprutes over på gang/sykkelveien når bilene passerer og blir liggende, ettersom sluket er feilplassert. Har påpekt detter flere ganger tidligere vi denne nettsiden, uten resultat...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter